Kościół


Wyk. W.Reszkowski ISONET

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

Plan kolęd 2018/2019 PDF Drukuj Email

28.12.2018 r., PIĄTEK– od godz. 15.30

1.ul. Piastowska 1,3,5

2.ul. Piastowska 7 i 9

3.ul. Piastowska 11 i 13

4.ul. Piastowska 15 i 17

5.ul. Piastowska 19 i 21

 

29.12.2018 r., SOBOTA – od godz. 10.00

1.Przy Szosie Bydgoskiej - od strony Wysokiej Wsi (prosimy o pojazd)

2.Przy Szosie Bydgoskiej - od ul. Mickiewicza (prosimy o pojazd)

3.ul. Sępoleńska nr 17, 21, Nowa Tuchola nr-y 22 i 23, Przy Szosie Sępoleńskiej (lewa str.)- prosimy o pojazd

4. ul. Sępoleńska 40, Nowa Tuchola nr 1-7, Przy Szosie Sępoleńskiej nr 8-12 (prawa str.)- prosimy o pojazd

5.ul. Wiejska (prosimy o pojazd)

 

30.12.2018 r., NIEDZIELA – od godz. 14.00

1.ul. Czarna Droga

2.ul. Świerkowa i Brzozowa

3.ul. Kasztanowa, Jodłowa i Cisowa


W Sylwestra, 31 grudnia 2018 r. i w Nowy Rok, 1 stycznia 2019 r. nie ma kolęd

 

2.01.2019 r., Środa – od godz. 15.30

1.ul. Kościuszki - dawne domy

2.ul. Kościuszki 3 A,B,C

3.ul. Kościuszki 3 D,E,F

4.ul. Kolejowa

5.ul. Nowodworskiego do nr 27 i ul. Saganowskiego

6.ul. Nowodworskiego 2 i 29-57

 

3.01.2019 r., CZWARTEK – od godz. 15.30

1.Al. LOP 11 (2 księży)

2.Al. LOP 9 (2 księży)

3.Al. LOP 7

Msza św. wieczorna o godz. 18.00 (pierwszy czwartek miesiąca)

 

4.01.2019 r., PIĄTEK – od godz. 15.30

1.ul. Sportowa

2.ul. Chopina

3.ul. Dworcowa - prawa strona i nr 17

4.ul. Świecka 13-21 (lewa str.)

5.ul. Świecka 26-40 (prawa str.)

Msza św. o godz. 16.30 i 18.00 (pierwszy piątek miesiąca)

 

5.01.2019 r., SOBOTA – od godz. 10.00

1.Al. LOP 3

2.Al. LOP 5

3.Miejski Rów i Plaskosz i ul. Główna (prosimy o pojazd)

4.ul. Podmiejska (prosimy o pojazd)

5.ul. Klonowa

6.ul. Bukowa

 

6 stycznia – w Trzech Króli – nie ma kolęd

 

7.01.2019 r., PONIEDZIAŁEK– od. godz. 15.30

1.ul. Świecka 29-43 (lewa str.)

2.ul. Świecka 49-63 (lewa str.)

3.ul. Świecka 42-68 (prawa str.)

 

8.01.2019 r., WTOREK - od godz. 15.30

1. ul. Kościuszki 6,8,10 - (2 księży)

2.ul. Piastowska 6,4,2

 

9.01.2019 r., ŚRODA - od godz. 15.30

1.ul. Kościuszki 7 A,B,C

2.ul. Kościuszki 7 D,E,F

3.ul. Piastowska 23 i 25 A,B,C

 

10.01.2019 r., CZWARTEK - od godz. 15.30

1.Al. LOP 1

2.ul. Grunwaldzka 1,3,5

3.ul. Grunwaldzka 2,4,6

 

11.01.2019 r., PIĄTEK - od godz. 15.30

1.ul. Kołłątaja i Żeromskiego

2.ul. Grodzka, Wybickiego i Kopernika

3.ul. Prusa, Słowackiego, Miłosza i Szymborskiej

 

12.01.2019 r., SOBOTA - od godz. 10.00

1.ul. Sępoleńska

2.ul. Nad Kiczą - od początku i Dębowa

3.ul. Nad Kiczą - od końca

 

13.01.2019 r., NIEDZIELA - od godz. 14.00

1.Nowa Tuchola (prosimy o pojazd)

2.Wysoka Wieś (prosimy o pojazd)

3.Przy Szosie Sępoleńskiej nr-y 1,2,3,4a,b,c,d,e,f,g, 5,6 (lewa str.)- prosimy o pojazd

 

14.01.2019 r., PONIEDZIAŁEK - od godz. 15.30

1.ul. Pocztowa 15 A

2.ul. Pocztowa 15 B

3.ul. Pocztowa 15 C i E

 

15.01.2019 r., WTOREK - od godz. 15.30

1.ul. Pocztowa 15 D

2.ul. Pocztowa 11 i 13 (mieszkania nauczycielskie)

3.ul. Warszawska 14 (mieszkania nauczycielskie)

 

16.01.2019 r., ŚRODA - od godz. 15.30

1.ul. Ks. Wryczy

2.ul. Okrężna, Górna, Spichlerzna, Murowa i Tylna

3.ul. Ks. Kreffta i Garbary

 

17.01.2019 r., CZWARTEK - od godz. 15.30

1.ul. Reja, Korczaka, Norwida i Staszica

2.ul. Nałkowskiej i Dąbrowskiej

3.ul. Gałczyńskiego i Tuwima

 

18.01.2019 r., PIĄTEK - od godz. 15.30

1.ul. Warszawska 18 (1-40)

2.ul. Warszawska 18 (41-80)

3.ul. Warszawska 18 (81-110)

 

19.01.2019 r., SOBOTA - od godz. 10.00

1.ul. Mickiewicza - od początku

2.ul. Mickiewicza - od końca

3.ul. Zapolskiej, Asnyka i Baczyńskiego (prosimy o pojazd)

 

20.01.2019 r., NIEDZIELA - od godz. 14.00

1.ul. Wyspiańskiego i Reymonta (prosimy o pojazd)

2.ul. Kochanowskiego

3.ul. Bydgoska

 

21.01.2019 r., PONIEDZIAŁEK - od godz. 15.30

1.ul. Warszawska 16 (1-40)

2.ul. Warszawska 16 (41-72)

3.ul. Warszawska 20 (1-40)

 

22.01.2019 r., WTOREK - od godz. 15.30

1.ul. Warszawska 20 (41-80)

2.ul. Warszawska 22 (1-40)

3.ul. Warszawska 22 (41-80)

 

23.01.2019 r., ŚRODA - od godz. 15.30

1.ul. Dworcowa 1-7 (lewa str.)

2.ul. Dworcowa 9-15 (lewa str.)

3.Stary Dworzec, ul. Starodworcowa

 

24.01.2019 r., CZWARTEK - od godz. 15.30

1.ul. Karasiewicza i Pocztowa (domy jednorodzinne)

2. ul. Warszawska - domy jednorodzinne

 

25.01.2019 r., PIĄTEK - od godz. 15.30

Kolęda dodatkowa. Rodziny, które nie mogą kolędy przyjąć w wyznaczonym czasie,

a chciałyby przyjąć, prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym.