Kościół


Wirtualny spacer

Parafia na FB

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

(spotkania nie odbywają się do odwołania)

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Komunikaty PDF Drukuj Email

Apelujemy o pozostanie w tych dniach (także w niedzielę) w domach i uczestniczenie we mszy świętej drogą internetową! W kościele może przebywać maksimum 5 osób!!! Dlatego do kościoła zapraszamy tylko delegacje rodzin, w których intencji jest aktualnie odprawiana msza święta. Bądźmy rozważni!

 


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we mszach świętych i nabożeństwach, transmitowanych na żywo z naszego kościoła! Wystarczy po wejściu na stronę internetową parafii otworzyć zakładkę KAMERA (w lewej kolumnie) i kliknąć na trójkąt na otwartej stronie stream360. I już się widzimy i razem modlimy! Do zobaczenia!

PLAN TRANSMISJI:

Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środa

Msze święte o 7.00, 8.30 i 18.00

Wielki Czwartek

18.00 - Msza Wieczerzy Pańskiej

Wielki Piątek

8.00 – Liturgia Godzin (Godzina Czytań i Jutrznia)

Proponujemy przygotować sobie tekst do wspólnego odmawiania

15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

17.00 – Liturgia Męki Pańskiej

20.00 – Gorzkie Żale

Wielka Sobota

8.00 – Liturgia Godzin (Godzina Czytań i Jutrznia)

Proponujemy przygotować sobie tekst do wspólnego odmawiania

15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

21.00 – Wigilia Paschalna

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Msze święte o 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

 


Caritas Diecezji Pelplińskiej organizuje zbiórkę na zakup niezbędnych środków ochrony bezpośredniej dla szpitali i innych placówek niosących pomoc chorym w czasie trwającej epidemii. Okażmy serce tym, którzy dbają o nasze zdrowie. Pomóżmy zadbać o ich bezpieczeństwo. Ofiary można wpłacać na rachunek bankowy Caritas Diecezji Pelplińskiej 48 8342 0009 2000 1876 2000 0003 z dopiskiem „pomoc dla szpitali”. Informacje na stronie Caritas Diecezji: pelplin.caritas.pl oraz pod numerem telefonu 585361531.

 


Rozważania rekolekcyjne dla Dorosłych i Młodzieży

Rekolekcje z ks. bp. Arkadiuszem Okrojem


Komunia święta duchowa i żal za grzechy doskonały 

 

 


DROGI KRZYŻOWE ODWOŁANE!

 

W związku z najnowszymi przepisami epidemiologicznymi informujemy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej zostały odwołane. Prosimy o modlitwę w domach. Informujemy też, że kościół jest otwarty cały dzień. Zachęcamy do indywidualnych odwiedzin i indywidualnej Drogi Krzyżowej w naszej świątyni.W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA ORGANY PAŃSTWOWE ZDECYDOWAŁY, ŻE W MSZY ŚWIĘTEJ LUB INNYM OBRZĘDZIE RELIGIJNYM NIE BĘDZIE MOGŁO UCZESTNICZYĆ JEDNOCZEŚNIE WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB, NIE LICZĄC OSÓB SPRAWUJĄCYCH POSŁUGĘ. STĄD PROŚBA O POZOSTANIE W DOMU I UCZESTNICTWO WE MSZY ŚWIĘTEJ DROGĄ RADIOWĄ, TELEWIZYJNĄ LUB INTERNETOWĄ. NA MSZĘ ŚWIĘTĄ ZAPRASZAMY TYLKO DELEGACJĘ RODZIN, KTÓRE ZAMÓWIŁY INTENCJE DANEJ MSZY ŚWIĘTEJ. MÓDLMY SIĘ O JAK NAJSZYBSZE POKONANIE PANDEMII!Zapraszamy do odprawiania Drogi Krzyżowej w domu, jeśli nie możemy przyjść do kościoła. Pomocą mogą być teksty rozważań poszczególnych stacji na licznych stronach internetowych. Polecamy Drogę Krzyżową na czas epidemii: https://zgg.gosc.pl/doc/6215181.Droga-Krzyzowa-w-czasie-epidemii-koronawirusa


Zachęcamy do codziennej modlitwy o ustanie pandemii koronawirusa. Zapraszamy do rodzinnej czy indywidualnej modlitwy różańcowej w tej intencji zwłaszcza o 20.30 w łączności z kapłanami modlącymi się w swoich kościołach.


MODLITWA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA

MODLITWA O ZAPRZESTANIE ROZPOWSZECHNIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA
 
Pielgrzymka PDF Drukuj Email

Spotkanie dla chętnych na pielgrzymkę śladami świętego Pawła i Barnaby po Cyprze w październiku br. odbędzie się w poniedziałek 9 marca po mszy świętej o 18.00 w salce kominkowej na plebanii.

 
PROMIENIE MIŁOSIERDZIA PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 46