Kościół


Wyk. W.Reszkowski ISONET

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

56 rocznica kapłaństwa PDF Drukuj Email

W niedzielę 28 kwietnia ks. Kazimierz Giersz wraz z kapłanami ze swojego rocznika święceń obchodził 56 rocznicę kapłaństwa. Wśród gości był również Ksiądz Prymas Senior Abp Henryk Muszyński, który wygłosił Słowo Boże. Jubilatom życzymy zdrowia i świętości życia kapłańskiego!

 

 

Ks. Kazimierz składa serdeczne Bóg zapłać Ks. Kanonikowi Ireneuszowi Kalf za zaproszenie kolegów i jego samego w 56 rocznicę święceń kapłańskich do Parafii Bożego Ciała. Księżom wikariuszom dziękuje za pomoc organizacyjną. Apostolatowi „Margaretka” dziękuje za ofiarowaną Mszę św. w jego intencji i za pamięć modlitewną. Szczególne podziękowanie składa wszystkim delegacjom za miłe życzenia i kwiaty. Wszystkim parafianom składa w imieniu kolegów i własnym szczególne podziękowanie za piękny udział we Mszy św. oraz modlitwy. Serdecznie dziękuje Państwu Ellerik za wszystkie piękne kwiaty, a Panu Zakryś za smaczny prezent na stół. Bardzo dziękuje Panu Józefowi za oprawę muzyczną, a Panu Grzegorzowi za przygotowanie świątyni na uroczystość. Naszym ministrantom szczególne podziękowanie za ich wierną służbę. Pani Asi i wszystkim paniom za przygotowanie i podanie posiłków, również serdecznie dziękuje.