Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Odpust 2016 PDF Drukuj Email

Odpust Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel – Szkaplerznej.

Zdjęcia w galerii.

 
Biblijna Fotobudka PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy parafian i mieszkańców Tucholi na ogólnopolską akcję ewangelizacyjną „Biblijna Fotobudka”. Czytasz Pismo Święte? Nie wstydzisz się tego? Chcesz znaleźć się na obrazie Jezusa Miłosiernego, przy którym modlić się będzie papież Franciszek podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie? Przyjdź na plac przed Kościołem 5 czerwca w godzinach 8:15 – 13:30, 17:30 – 19:30 i zrób sobie zdjęcie z Pismem Świętym! Słowo ma moc i chcemy to  pokazać. Szczegóły na plakatach wywieszonych przed Kościołem, w mieście, w dodatku do gazetki parafialnej oraz w linkach poniżej. Razem zewangelizujemy Internet!

 
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ TUCHOLA 2016 PDF Drukuj Email

Zapraszamy mieszkańców parafii św. Jakuba i Bożego Ciała na wspólne świętowanie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w czwartek 26 maja. Rozpoczniemy wspólną mszą świętą o 11.00 w kościele Bożego Ciała, po której wyruszy procesja ulicami Garbary, Kolejową, Sępoleńską przez Plac Wolności i Chojnicką do kościoła św. Jakuba. Zatrzymamy się przy ołtarzach przy pomniku św. Małgorzaty, na rogu ulic Kolejowej i Sępoleńskiej, przy siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej i przy pomniku Matki Bożej Królowej Korony Polskiej.

 
WEEKENDOWA KATECHEZA PRZEDMAŁŻENSKA PDF Drukuj Email

Duszpasterstwo Rodzin informuje, że w dniach 27-29 maja odbędzie się weekendowa forma katechezy przedmałżeńskiej (tzw. kursu przedmałżeńskiego) z noclegami w Collegium Marianum w Pelplinie. Zgłoszenia przyjmują w godz. 17.00-20.00, Iwona i Krzysztof Dolewa; tel: 58 683 80 01; email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej: http://rodzinydiecezjipelplinskiej.pl/narzeczeni/katecheza-przedmalz

 
Zachęta Biskupa Pelplińskiego do uczestnictwa w diecezjalnej peregrynacji figury św. Michała Archanioła PDF Drukuj Email

Drodzy Diecezjanie!
W Roku Miłosierdzia, w którym papież Franciszek zachęca nas, abyśmy obficie korzystali z darów Bożej dobroci, będziemy mieli szczególną okazję, aby uwielbić Boga i doznać Jego Opieki przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła. 29 marca, we wtorek po Niedzieli Zmartwychwstania, w czasie uroczystej Mszy świętej sprawowanej o godzinie 18:00 w naszej Bazylice katedralnej w Pelplinie zostanie zainaugurowana diecezjalna peregrynacja figury św. Michała Archanioła.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 20

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Schola MARGARETKI

Pielgrzymka do Lourdes

Światowe Dni Młodzieży

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości