Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Mistrzostwa Diecezji Pelplińskiej w Tenisie Stołowym. PDF Drukuj Email

Regulamin zawodów
http://pksunitas.pl


W niedzielę 12 kwietnia Telewizja Internetowa Chojnice TV przeprowadziła z naszego kościoła transmisję na żywo Mszy Świętej o godzinie 12.00. Jest ona dostępna pod adresem chojnice.tv oraz w serwisie YouTube. Sponsorem transmisji jest Piekarnia – Cukiernia ZAKRYŚ.


 

W dniach 30 września do 7 października br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę śladami św. Pawła na Maltę. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Program pielgrzymki

 
Światowe Dni Młodzieży w Tucholi PDF Drukuj Email
Przyjmijmy młodzież do naszych domów

Najbliższe Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się 25 - 31 lipca 2016 roku w Krakowie, zgromadzą młodzież z całego świata na modlitwie z papieżem Franciszkiem. To ważne wydarzenie duchowe poprzedzać będą Dni w Diecezji. Czas od 20 do 25 lipca 2016, czyli tydzień poprzedzający główne celebracje ŚDM, młodzi spędzą w diecezjach całej Polski, w tym również na terenie naszej diecezji, która będzie gościć 6 tys. pielgrzymów. Wyjątkowym przeżyciem dla uczestników Światowych Dni Młodzieży jest możliwość zakwaterowania u rodzin. Dzięki temu mamy możliwość nawiązania bliższych relacji, wzajemnego poznania się i dzielenia swoją wiarą. Przygotowując to wydarzenie, zwracamy się więc z prośbą do rodzin naszej diecezji, by okazały gościnność i na czas Dni w Diecezji otworzyły swoje domy i zechciały przyjąć młodzież.

Więcej…
 
Podziękowanie PDF Drukuj Email

Serdeczne podziękowanie kieruję ku wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Koncertu Kolęd w wykonaniu Roberta Janowskiego.

Więcej…
 
Staropolskie Kolędowanie PDF Drukuj Email

 
Reprezentacja Tucholi na Uroczystości XXIII rocznicy Radia Maryja PDF Drukuj Email

Reprezentacja Borów Tucholskich została wybrana do Pocztu Sztandarowego Radia Maryja podczas celebry mszy jubileuszowej w Toruniu. 23 rocznicy powstania Radia Maryja przewodniczył Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz przy Relikwiach Świętego Jana Pawła II i historycznym papieskim ołtarzu (z Torunia). Ogólna ilość uczestników celebry, w nowo wybudowanej hali widowiskowo - sportowej i dwóch namiotach z telebimami, to ok. 10 tysięcy ludzi. Pielgrzymom tucholskim przewodniczył szanowany powszechnie Pan Jerzy Kądziela z Łyskowa. Kilka zdjęć w galerii.

Relacja filmowa w serwisie TV Trwam.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 15

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Światowe Dni Młodzieży