Parafia Bożego Ciała w Tucholi
WEEKENDOWA KATECHEZA PRZEDMAŁŻENSKA PDF Drukuj Email

Duszpasterstwo Rodzin informuje, że w dniach 27-29 maja odbędzie się weekendowa forma katechezy przedmałżeńskiej (tzw. kursu przedmałżeńskiego) z noclegami w Collegium Marianum w Pelplinie. Zgłoszenia przyjmują w godz. 17.00-20.00, Iwona i Krzysztof Dolewa; tel: 58 683 80 01; email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej: http://rodzinydiecezjipelplinskiej.pl/narzeczeni/katecheza-przedmalz

 
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ TUCHOLA 2016 PDF Drukuj Email

Zapraszamy mieszkańców parafii św. Jakuba i Bożego Ciała na wspólne świętowanie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w czwartek 26 maja. Rozpoczniemy wspólną mszą świętą o 11.00 w kościele Bożego Ciała, po której wyruszy procesja ulicami Garbary, Kolejową, Sępoleńską przez Plac Wolności i Chojnicką do kościoła św. Jakuba. Zatrzymamy się przy ołtarzach przy pomniku św. Małgorzaty, na rogu ulic Kolejowej i Sępoleńskiej, przy siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej i przy pomniku Matki Bożej Królowej Korony Polskiej.

 
Zachęta Biskupa Pelplińskiego do uczestnictwa w diecezjalnej peregrynacji figury św. Michała Archanioła PDF Drukuj Email

Drodzy Diecezjanie!
W Roku Miłosierdzia, w którym papież Franciszek zachęca nas, abyśmy obficie korzystali z darów Bożej dobroci, będziemy mieli szczególną okazję, aby uwielbić Boga i doznać Jego Opieki przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła. 29 marca, we wtorek po Niedzieli Zmartwychwstania, w czasie uroczystej Mszy świętej sprawowanej o godzinie 18:00 w naszej Bazylice katedralnej w Pelplinie zostanie zainaugurowana diecezjalna peregrynacja figury św. Michała Archanioła.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 31

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Światowe Dni Młodzieży

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości