Parafia Bożego Ciała w Tucholi
W "Pielgrzymie" PDF Drukuj Email

W najnowszym wydaniu "Pielgrzyma" przeczytać można, między innymi, artykuł Wincentego Łaszewskiego zatytułowany "W Fatimie bliżej do Boga". Jest to tekst związany z setną rocznicą objawień fatimskich, w którym autor interpretuje przede wszystkim trzecią przepowiednię.

"Teraz jestem Pielgrzymem" to rozmowa z Markiem Kamińskim, znanym podróżnikiem i polarnikiem. Zdobywca dwóch biegunów opowiada przede wszystkim o pielgrzymkach do Santiago de Compostela i Ziemi Świętej oraz ich wpływie na jego życie.

Portret jedynego bartnika w Borach Tucholskich - Stanisława Sikorskiego przedstawia Maja Przeperska w artykule zatytułowanym "Przyjaciel pszczół". Pan Stanisław realizuje swoją pasję z dzieciństwa, zakłada barcie i wabi roje dzikich pszczół.

Więcej…
 
Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email

Niech Zmartwychwstanie Pańskie,

które niesie odrodzenie duchowe

napełni wszystkich

spokojem i wiarą,

da siłę w pokonywaniu trudności

i pozwoli z ufnością

patrzeć w przyszłość.

 

 

 

Ks. Ireneusz Kalf

Proboszcz Parafii pw. Bożego Ciała

wraz z Wikariuszami

 
Weekend dla narzeczonych PDF Drukuj Email

Pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa zapraszamy na "Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca". Jest to Kurs przedmałżeński w formie rekolekcji. Odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017. Nauki będące raczej świadectwem życia niż wykładem, prowadzą pary małżeńskie i księża. Zapraszamy zwłaszcza tych, którzy nie ukończyli kursu przedmałżeńskiego. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 41

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Pielgrzymka do Libanu

 

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości