Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Wieczór Świętych w Tucholi PDF Drukuj Email

W tym roku „Wieczór Świętych” w parafii p. w. Bożego Ciała w Tucholi został poprzedzony osobistym zaproszeniem parafian przez młodzież podczas każdej Mszy św. w niedzielę 25 października. Po Mszy św. przed kościołem były rozdawane kolorowe ulotki wykonane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z zaproszeniem i programem wieczoru. W różnych miejscach publicznych zostały rozwieszone również kolorowe plakaty promujące to wydarzenie.

Więcej…
 
Zaproszenie na Wieczór Świętych PDF Drukuj Email

W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, w sobotę 31 października o godz. 19.00 w kościele Bożego Ciała w Tucholi już po raz kolejny odbędzie się “Wieczór Świętych”. W ubiegłych latach oprócz modlitwy, śpiewów, prezentacji medialnych, świadectw i animacji laserowych były nawet akrobacje gimnastyczne i rozesłanie ewangelizacyjne młodzieży w różne zakątki miasta z rozdawanym Pismem Świętym, różańcami i ulotkami informującymi o miejscu i godzinach spotkań różnych wspólnot działających w naszej parafii.

Więcej…
 
PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIETEJ PDF Drukuj Email

Spotkanie dla chętnych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej odbędzie się w poniedziałek 12 października po mszy świętej wieczornej na plebanii.

Razem z księdzem Januszem Pawlakiem organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 21 do 28 lutego 2016 roku. Zapisy w biurze parafialnym.
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 31

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Światowe Dni Młodzieży

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości