Parafia Bożego Ciała w Tucholi
24-godzinny różaniec PDF Drukuj Email

24Hróżaniec od 8.12.2016 godz. 12.00 do 9.12.2016 godz. 12 w intencji naszej Ojczyzny, Miasta Tucholi. Parafii naszego miasta i wszystkich rodzin, każdego poczętego życia, uchwalenia ustaw chroniących życie od poczęcia do naturalnej śmierci.

 
Zakończenie Roku Miłosierdzia PDF Drukuj Email

Nabożeństwo i koncert na zakończenie Roku Miłosierdzia "Błogosławieni Miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią". Podczas nabożeństwa wystąpią WIOLINKI ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi oraz chór CAMERATA pod dyrekcją Marzenny Tyrańskiej. Kościół Bożego Ciała w Tucholi, niedziela (20.11) godz. 15.00

 
Intronizacja Chrystusa PDF Drukuj Email

Modlitwa codzienna

Jezu Chryste, Królu Wszechświata, Panie nasz i Boże, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, nasz Zbawicielu! Ty, który mówiłeś, że Królestwo Twoje nie jest z tego świata, który wzywałeś nas do szukania Królestwa Bożego i nauczyłeś nas prosić w modlitwie do Ojca: „przyjdź Królestwo Twoje”, wejrzyj na nas stojących przed Twoim Majestatem. Wywyższamy Cię, oddajemy Ci cześć i uwielbienie. Pokornie poddajemy się Twemu Panowaniu i Twemu Prawu. Świadomi naszych win i zniewag zadanych Twemu Sercu przepraszamy za wszelkie nasze grzechy i zaniedbane dobro. Wyrażamy naszą skruchę i prosimy o zmiłowanie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 39

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Schola MARGARETKI

Pielgrzymka do Gruzji

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości