Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Zakończenie Roku Miłosierdzia PDF Drukuj Email

Nabożeństwo i koncert na zakończenie Roku Miłosierdzia "Błogosławieni Miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią". Podczas nabożeństwa wystąpią WIOLINKI ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi oraz chór CAMERATA pod dyrekcją Marzenny Tyrańskiej. Kościół Bożego Ciała w Tucholi, niedziela (20.11) godz. 15.00

 
Intronizacja Chrystusa PDF Drukuj Email

Modlitwa codzienna

Jezu Chryste, Królu Wszechświata, Panie nasz i Boże, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, nasz Zbawicielu! Ty, który mówiłeś, że Królestwo Twoje nie jest z tego świata, który wzywałeś nas do szukania Królestwa Bożego i nauczyłeś nas prosić w modlitwie do Ojca: „przyjdź Królestwo Twoje”, wejrzyj na nas stojących przed Twoim Majestatem. Wywyższamy Cię, oddajemy Ci cześć i uwielbienie. Pokornie poddajemy się Twemu Panowaniu i Twemu Prawu. Świadomi naszych win i zniewag zadanych Twemu Sercu przepraszamy za wszelkie nasze grzechy i zaniedbane dobro. Wyrażamy naszą skruchę i prosimy o zmiłowanie.

Więcej…
 
Dekanalny Wieczór Świętych PDF Drukuj Email

Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z całego dekanatu tucholskiego zgromadzili się 31 października na Wieczorze Świętych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 36

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Schola MARGARETKI

Pielgrzymka do Lourdes

Światowe Dni Młodzieży

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości