Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Komunikaty PDF Drukuj Email
Dobre wiadomości!
Od soboty 30 maja zniesiono limit uczestników nabożeństw w kościele! Zachowano obowiązek zasłoniętych ust i nosa (maseczka, szal, chusta itp.) Zapraszamy wszystkich do naszego kościoła na msze święte i nabożeństwa!

BIERZMOWANIE PRZEŁOŻONE!
Ze względu na przepisy wprowadzone na czas epidemii ograniczające ilość uczestników liturgii i obowiązek odległości między sobą, uroczystość BIERZMOWANIA nie odbędzie w przewidzianym terminie czyli 29 maja br. O terminie Bierzmowania poinformujemy natychmiast, kiedy tylko Ksiądz Biskup poda nowe kalendarium zajęć.

 

DIECEZJALNE FORUM DUSZPASTERSKIE. Modlitwa o zesłanie Ducha Świętego w naszych domach i parafiach. Połączmy się na wspólnej modlitwie.

 

W związku z 100 rocznicą urodzin św. Jana Pawła II Urząd Marszałkowski naszego województwa przygotował liczne konkursy oraz transmisje wydarzeń kulturalnych. Szczegółowe informacje znajdują się na: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/35725-w-holdzie-papiezowi

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we mszach świętych i nabożeństwach, transmitowanych na żywo z naszego kościoła! Wystarczy po wejściu na stronę internetową parafii otworzyć zakładkę KAMERA (w lewej kolumnie) i kliknąć na trójkąt na otwartej stronie stream360. I już się widzimy i razem modlimy! Do zobaczenia!


PLAN TRANSMISJI:

 

Od poniedziałku do piątku

Msze święte o 7.00, 8.30 i 18.00 (z nabożeństwem majowym)

Sobota

Msze święte o 7.00, 8.30 i 18.00

19.00 – Czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Msze święte o 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

 

SŁOWO BISKUPA PELPLIŃSKIEGO Z OKAZJI ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH

 

KATECHEZA DLA NARZECZONYCH ONLINE

 

Caritas Diecezji Pelplińskiej organizuje zbiórkę na zakup niezbędnych środków ochrony bezpośredniej dla szpitali i innych placówek niosących pomoc chorym w czasie trwającej epidemii. Okażmy serce tym, którzy dbają o nasze zdrowie. Pomóżmy zadbać o ich bezpieczeństwo. Ofiary można wpłacać na rachunek bankowy Caritas Diecezji Pelplińskiej 48 8342 0009 2000 1876 2000 0003 z dopiskiem „pomoc dla szpitali”. Informacje na stronie Caritas Diecezji: pelplin.caritas.pl oraz pod numerem telefonu 585361531.

 

Komunia święta duchowa i żal za grzechy doskonały


Zachęcamy do codziennej modlitwy o ustanie pandemii koronawirusa. Zapraszamy do rodzinnej czy indywidualnej modlitwy różańcowej w tej intencji zwłaszcza o 20.30 w łączności z kapłanami modlącymi się w swoich kościołach.

MODLITWA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA

MODLITWA O ZAPRZESTANIE ROZPOWSZECHNIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA 

 
Pielgrzymka PDF Drukuj Email

Spotkanie dla chętnych na pielgrzymkę śladami świętego Pawła i Barnaby po Cyprze w październiku br. odbędzie się w poniedziałek 9 marca po mszy świętej o 18.00 w salce kominkowej na plebanii.

 
PROMIENIE MIŁOSIERDZIA PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 46