Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Instalacja Kanonicka PDF Drukuj Email

W czwartek 8 marca br. nasz Ksiądz Proboszcz Ireneusz Kalf, został uroczyście włączony przez  Ks. Biskupa Diecezjalnego prof. dr hab. Jana Bernarda Szlagę w poczet Kanoników Honorowych  Kapituły Katedralnej w Pelplinie. Msza Święta o godz. 18.00  w pelplińskiej katedrze, podczas której nastąpiła instalacja kanonicka, zbiegła się z 540 rocznicą konsekracji tej pięknej świątyni.

 

Więcej…
 
Spotkanie modlitewne Zespołu Misyjnego PDF Drukuj Email

W środę 8 lutego 2012r. Zespół Misyjny naszej parafii uczestniczył w spotkaniu modlitewnym, które odbyło się tym razem u Sióstr Elżbietanek w Tucholi. Mszy św. i czuwaniu modlitewnemu towarzyszyły piękne pieśni w wykonaniu młodzieży z KSM-u. W międzyczasie - podczas poczęstunku (agapy) - był wyświetlany film ze świadectwami z tzw. Kursu Filipa, który nasza wspólnota będzie przeżywała od 16 do 18 marca b.r. Duch Święty udzielił się nam ponownie w Swoich darach radości i pokoju.

Zdjęcia w galerii

 
Powstała nowa Róża Różańcowa pod wezwaniem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki PDF Drukuj Email

W niedzielę, 22 stycznia podczas Mszy św. o godz. 12.00 nastąpiło wręczenie legitymacji i zaprzysiężenie członków nowo powstałej Róży Różańcowej pod wezwaniem  Bł.  Ks. Jerzego Popiełuszki, którego relikwie znajdują się w naszym kościele.

 
«pierwszapoprzednia414243następnaostatnia»

Strona 41 z 43

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Pielgrzymka do Libanu

 

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości