Kościół


Wyk. W.Reszkowski ISONET

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Uroczystości upamiętnienia II rocznicy tragedii smoleńskiej PDF Drukuj Email

W poniedziałek 10 kwietnia 2012 r. w  II rocznicę tragedii smoleńskiej o godz. 18.00 w kościele pw. Bożego Ciała w Tucholi  ks. kan. Ireneusz Kalf  przewodniczył koncelebrowanej Mszy św. w  intencji  ofiar katastrofy i ich rodzin z prośbą o Boże Miłosierdzie dla nich. Okolicznościowe kazanie wygłosił Ks. Dr Krzysztof Koch z Pelplina, a podczas darów ofiarnych Regionalne Koło Przyjaciół Radia Maryja złożyło

Więcej…
 
Duchowa adopcja dziecka poczętego PDF Drukuj Email

25 marca br. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w naszej parafii przystąpiło 25 osób. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka, zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej z 20 Tajemnic Różańca ( 1 Ojcze nasz + 10 Zdrowaś Mario) oraz modlitwy w intencji dziecka  i jego rodziców.

 

Więcej…
 
Kurs Filipa PDF Drukuj Email

Ks. Proboszcz kan. Ireneusz Kalf wraz z animatorami Toruńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji im. Św. Jana, przeprowadził w  dniach od 16 do 18 marca br. w naszej parafii  tzw. „Kurs Filipa”. Wzięło w nim udział ok. 40 osób z różnych wspólnot parafialnych. Podczas  tych weekendowych  rekolekcji nowego typu  posługiwała muzycznie nasza młodzież z KSM-u.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia4142434445następnaostatnia»

Strona 41 z 45