Kościół


Wyk. W.Reszkowski ISONET

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Kurs Filipa PDF Drukuj Email

Ks. Proboszcz kan. Ireneusz Kalf wraz z animatorami Toruńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji im. Św. Jana, przeprowadził w  dniach od 16 do 18 marca br. w naszej parafii  tzw. „Kurs Filipa”. Wzięło w nim udział ok. 40 osób z różnych wspólnot parafialnych. Podczas  tych weekendowych  rekolekcji nowego typu  posługiwała muzycznie nasza młodzież z KSM-u.

Więcej…
 
Rekolekcje wielkopostne 2012 PDF Drukuj Email

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej uczęszczającej do szkół leżących na terenie naszej parafii przeprowadził o. Adrian Jacek MSF. Odbyły się one w dniach od 12 do 16 marca. Trzy cnoty ewangeliczne: wiara, nadzieja i miłość stały się głównym tematem tegorocznego nauczania młodzieży. Oprócz nauk w kościele młodzież miała okazję wziąć udział w seansie filmowym a także w koncercie zespołu rockowego „3 siostry”.

 
Instalacja Kanonicka PDF Drukuj Email

W czwartek 8 marca br. nasz Ksiądz Proboszcz Ireneusz Kalf, został uroczyście włączony przez  Ks. Biskupa Diecezjalnego prof. dr hab. Jana Bernarda Szlagę w poczet Kanoników Honorowych  Kapituły Katedralnej w Pelplinie. Msza Święta o godz. 18.00  w pelplińskiej katedrze, podczas której nastąpiła instalacja kanonicka, zbiegła się z 540 rocznicą konsekracji tej pięknej świątyni.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia4142434445następnaostatnia»

Strona 42 z 45