Kościół


Wyk. W.Reszkowski ISONET

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Rekolekcje wielkopostne 2012 PDF Drukuj Email

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej uczęszczającej do szkół leżących na terenie naszej parafii przeprowadził o. Adrian Jacek MSF. Odbyły się one w dniach od 12 do 16 marca. Trzy cnoty ewangeliczne: wiara, nadzieja i miłość stały się głównym tematem tegorocznego nauczania młodzieży. Oprócz nauk w kościele młodzież miała okazję wziąć udział w seansie filmowym a także w koncercie zespołu rockowego „3 siostry”.

 
Instalacja Kanonicka PDF Drukuj Email

W czwartek 8 marca br. nasz Ksiądz Proboszcz Ireneusz Kalf, został uroczyście włączony przez  Ks. Biskupa Diecezjalnego prof. dr hab. Jana Bernarda Szlagę w poczet Kanoników Honorowych  Kapituły Katedralnej w Pelplinie. Msza Święta o godz. 18.00  w pelplińskiej katedrze, podczas której nastąpiła instalacja kanonicka, zbiegła się z 540 rocznicą konsekracji tej pięknej świątyni.

 

Więcej…
 
Spotkanie modlitewne Zespołu Misyjnego PDF Drukuj Email

W środę 8 lutego 2012r. Zespół Misyjny naszej parafii uczestniczył w spotkaniu modlitewnym, które odbyło się tym razem u Sióstr Elżbietanek w Tucholi. Mszy św. i czuwaniu modlitewnemu towarzyszyły piękne pieśni w wykonaniu młodzieży z KSM-u. W międzyczasie - podczas poczęstunku (agapy) - był wyświetlany film ze świadectwami z tzw. Kursu Filipa, który nasza wspólnota będzie przeżywała od 16 do 18 marca b.r. Duch Święty udzielił się nam ponownie w Swoich darach radości i pokoju.

Zdjęcia w galerii

 
«pierwszapoprzednia4142434445następnaostatnia»

Strona 42 z 45