Kościół


Wyk. W.Reszkowski ISONET

Diecezja Pelplińska

Spotkania z terapeutą

 

Osoby uzależnione mogą spotkać się z księdzem Ireneuszem, terapeutą od uzależnień, w każdy wtorek, w godz. 15.00-17.00 w plebanii, wejście od strony ul. Garbary.

Radio Głos

kujawsko-pomorskie.pl

 

Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Spotkanie modlitewne Zespołu Misyjnego PDF Drukuj Email

W środę 8 lutego 2012r. Zespół Misyjny naszej parafii uczestniczył w spotkaniu modlitewnym, które odbyło się tym razem u Sióstr Elżbietanek w Tucholi. Mszy św. i czuwaniu modlitewnemu towarzyszyły piękne pieśni w wykonaniu młodzieży z KSM-u. W międzyczasie - podczas poczęstunku (agapy) - był wyświetlany film ze świadectwami z tzw. Kursu Filipa, który nasza wspólnota będzie przeżywała od 16 do 18 marca b.r. Duch Święty udzielił się nam ponownie w Swoich darach radości i pokoju.

Zdjęcia w galerii

 
Powstała nowa Róża Różańcowa pod wezwaniem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki PDF Drukuj Email

W niedzielę, 22 stycznia podczas Mszy św. o godz. 12.00 nastąpiło wręczenie legitymacji i zaprzysiężenie członków nowo powstałej Róży Różańcowej pod wezwaniem  Bł.  Ks. Jerzego Popiełuszki, którego relikwie znajdują się w naszym kościele.

 
Koncert kolęd PDF Drukuj Email

6 stycznia 2012 roku w Uroczystość Objawienia Pańskiego w kościele pod wezwaniem Bożego Ciała w Tucholi odbył się koncert kolęd w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej, Anny Pietrzak i Włodzimierza Korcza. Świątynia wypełniona była po brzegi. Fundatorami koncertu byli senator Andrzej Kobiak i eurodeputowany Tadeusz Zwiefka. Swoją obecnością zaszczyciła nas działaczka solidarności Henryka Krzywonos z mężem oraz władze miasta Tucholi.

Konrad Mania

Zdjęcia w galerii

 
«pierwszapoprzednia4142434445następnaostatnia»

Strona 43 z 45