Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Marsz dla Życia i Rodziny 2013 PDF Drukuj Email

W niedzielne popołudnie 26 maja br. sprzed kościoła Bożego Ciała w Tucholi wyruszył po raz drugi Marsz dla Życia i Rodziny. Przeszliśmy ulicami naszego miasta z modlitwą i śpiewem na ustach dając wyraz naszej afirmacji dla życia jako daru Bożego i rodziny jako fundamentu życia społecznego. Słuchaliśmy słów papieża Franciszka na ten temat. Data Marszu zbieżna z Dniem Matki wprowadziła swoisty klimat świętowania.

Więcej…
 
56 rocznica kapłaństwa PDF Drukuj Email

W niedzielę 28 kwietnia ks. Kazimierz Giersz wraz z kapłanami ze swojego rocznika święceń obchodził 56 rocznicę kapłaństwa. Wśród gości był również Ksiądz Prymas Senior Abp Henryk Muszyński, który wygłosił Słowo Boże. Jubilatom życzymy zdrowia i świętości życia kapłańskiego!

 

Więcej…
 
Podpisz się za życiem! PDF Drukuj Email

Życie człowieka zaczyna się od chwili zapłodnienia. Embrionu ludzkiego nie wolno więc niszczyć – orzekł Europejski Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu. To podstawa do zorganizowania największej w historii akcji pro-life w Europie. I zmian w europejskim prawie.


Celem akcji „Jeden z nas” jest doprowadzenie do zaprzestania finansowania z bużetu Unii Europejskiej aborcji i doświadczeń na ludzkich embrionach. Akcja, która jest przedsięwzięciem międzynarodowym, wykorzystuje legalną drogę prawną obowiązującą w UE. Wejdź na stronę www.oneofus.eu i zagłosuj za życiem!

 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 31 z 39

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Schola MARGARETKI

Pielgrzymka do Gruzji

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości