Parafia Bożego Ciała w Tucholi
Parafiada PDF Drukuj Email

PARAFIADA REGIONALNA ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA POD PATRONATEM KSIĘDZA BISKUPA WIESŁAWA ŚMIGLA W TUCHOLI

Działania realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu ”Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało”- 2012 koordynowanego przez Stowarzyszenie Parafiada z Warszawy. Parafiada Regionalna, została przeprowadzona przez działaczy Parafialnego Klubu Sportowego „Unitas” działającego przy parafii p.w. Bożego Ciała w Tucholi. Według triady parafiadowej: Stadion – Teatr - Świątynia w dniach 23-24 czerwca 2012 roku, w programie wzięło udział ponad 300 sportowców, którzy poznali wartości i rolę sportu w systemach edukacji a także wychowania i religii.

Więcej na stronie PKS UNITAS

 
Koncert Ks. Przemysława Krzyżanowskiego PDF Drukuj Email

24 czerwca w naszym kościele miało miejsce kolejne wydarzenie artystyczne - koncert Ks. Przemysława Krzyżanowskiego który zaśpiewał własny repertuar z albumu "Pozytywnie".

Więcej…
 
Renowacja Misji PDF Drukuj Email

„Wytrwajcie w Miłości Mojej” 2-7.06.2012

Renowację Misji Świętych w parafii przeprowadził Ojciec Redemptorysta Władysław Bodziony. W drugim tygodniu misji parafialnych (renowacja misji) w niedzielę 3 czerwca odbył się „Marsz dla Życia i Rodziny”. We wtorek - nabożeństwo w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym, jak również tych, którzy odeszli do Pana od czasu Misji Świętych do ich renowacji.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 33 z 39

Rodziny Diecezji Pelplińskiej

 

Wspólnoty Młodzieżowe

Schola MARGARETKI

Pielgrzymka do Gruzji

Szukaj w serwisie

Gościmy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości